Kultura

Kvalitní akustika je zárukou maximálního uměleckého výkonu i maximálního uměleckého zážitku. Dopřejte si bohatý a plný zvuk, naprosto výjimečné hlasy a dokonale zvládnutou hru na hudební nástroje. I vy můžete mít ve své obci akusticky upravený sál a pořádat vlastní kulturní akce.

Vzdělání

Vzdělání rozhoduje o životní úrovni jednotlivce i celé společnosti. Množství informací se zvyšuje geometrickou řadou, a proto je nutné najít adekvátní rozsah i formu studia. Podporujte úsilí studentů i pedagogů, aby i ve vaší škole měli k dispozici učebny s dobrou akustikou.

Volný čas

Volný čas lze využít libovolným způsobem. Někdo dá přednost čtení knihy, jiný se věnuje sportovním aktivitám. Důležité je ale prostředí, kde budeme volný čas trávit. Vyzkoušejte si pravidelný pobyt v přírodě. Záleží na vás, jakou činnost si vyberete a zda jí budete sdílet s přáteli či s rodinou.

Postupy

Jednání

Plánujete rekonstrukci třídy, chcete vytvořit akustiku multifunkčního sálu nebo udělat domácí kino? Využijte naše zkušenosti s designem zvuku.

Řešení

Provedeme analýzu zvuku, navrhneme akustické úpravy, vybereme ty nejlepší audio – video komponenty. Rozhodující je špičková kvalita zvuku.

Realizace

Dodáme akustické úpravy a audio - video komponenty včetně instalace a zapojení. Získáte unikátní řešení s vysokou přidanou hodnotou.

Výnosy

• Odstranění odrazů.

• Maximální dynamika.

• Špičkový poslech.

• Více zážitků a emocí.