Podnikání

V dnešní konkurenci je možmé uspět jen tehdy, když budete mít kvalitní výrobky, loajální zaměstnance a nízké provozní náklady. V hlučném prostředí pracovní a tvůrčí aktivita lidí o 30 - 70% klesá! Snižujte hluk na pracovištích a využijte skutečný potenciál vaší firmy.

Bydlení

Tiché a klidné prostředí navozuje pocit bezpečí a klidu. V klidném prostředí se cítíme dobře, v hlučném prostředí se cítíme špatně. Nejvíce jsou na hluk okolí citlivé děti. Zaměřte se na vhodné umístění stavby a akusticky izolační stavební materiály.

Doprava

Doprava je měřítkem vyspělosti každé společnosti. Kvalita dopravy je dána kvalitou silnic a železnic, kvalitou automobilů a vlaků i kvalitou zákonů a norem. Dělejte správná rozhodnutí, ať už se zabýváte sestavováním územního plánu města nebo stavbou rodinného domu.

Postupy

Jednání

Vybíráte pozemek, připravujete stavbu, chcete odstranit hluk a navrhnout protihlukové úpravy? Zvolte si to nejlepší možné řešení na trhu.

Řešení

Provedeme analýzu a lokalizaci zdrojů hluku, navrhneme protihlukové úpravy, vybereme ty nejlepší materiály. Rozhodující je vysoký útlum hluku.

Realizace

Dodáme protihlukové úpravy včetně instalace, které lze modifikovat podle požadavků výroby. Získáte funkční řešení s vysokou užitnou hodnotou.

Výnosy

• Odstranění hluku.

• Maximální aktivita lidí.

• Kvalitní bydlení.

• Pohoda a zdraví.